Skip to content →
JWLP logo

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka JWLP Wilk Majkowska spółka komandytowa stanowi kontynuację kancelarii założonej przez adwokata Jacka Wilka w 2000 r.

Zespół Kancelarii tworzą adwokaci, radcowie prawni, aplikanci adwokaccy i radcowscy wyróżniający się kompetencjami, wiedzą teoretyczną i doświadczeniem w jej praktycznym stosowaniu. Zapewniamy obsługę prawną w języku polskim, niemieckim i angielskim.

Dbając o kompleksowość świadczonych usług Kancelaria stale współpracuje z doradcami podatkowymi oraz innymi kancelariami z Austrii, Czech, Niemiec i Szwajcarii. Zdajemy sobie sprawę, że problemy prawne, którymi się zajmujemy, posiadają złożoną naturę i staramy się znaleźć odpowiedź na każde stawiane przed nami pytanie, dostrzegając każdy z aspektów mogących mieć znaczenie dla ostatecznego rezultatu świadczonych przez nas usług.

Wierzymy, że korzystniej jest zapobiegać powstawaniu problemów niż je rozwiązywać, gdy już nadmiernie urosną. Dlatego staramy się przede wszystkim rozmawiać, doradzać i przewidywać. Uważamy jednak, że każdy problem można rozwiązać i z każdej sytuacji – przy odpowiedniej pomocy – można znaleźć wyjście.

Blisko dwudziestoletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej, dbałość o nieprzerwany rozwój oraz dopasowanie do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów stanowią gwarancję rzetelności i najwyższego poziomu świadczonych usług.

Zachęcamy do kontaktu z nami.